FARBY KREDOWE AUTENTICO

but jak malowacbut produktybut cennik but warsztatybut galeria but wzornik

kredens z autentico
Rewolucja w malowaniu mebli

– Bez szlifowania powierzchni, bez usuwania starych warstw, bez przygotowań!
– Wzorowana na recepturach z XIV w.
– Bazuje na całkowicie naturalnych składnikach
– Przyjazna dla zdrowia i środowiska, certyfikowana (EN71-3)
– Odpowiednia do malowania mebli dla alergików i małych dzieci
– Najlepsza do stylizacji shabby chic, vintage i do zwykłego malowania
– Produkt angielski, wytwarzany z komponentów najwyższej jakości
– Piękna paleta kolorów
– Zachwycające efekty stylizacji, łatwa w stosowaniu
– Nadaje trwałą, naturalną satynową powierzchnię

FARBA KREDOWA AUTENTICO SŁUŻY DO DEKORACYJNEGO MALOWANIA. JEST NAJLEPSZA DO MALOWANIA MEBLI W STYLU GUSTAWIAŃSKIM, FRANCUSKIM, SHABBY CHIC, VINTAGE I WIELU INNYCH.

WIĘCEJ O TEJ NIESAMOWITEJ FARBIE:

– inna niż pozostałe
Farby kredowe to coś zupełnie innego iż farby które znasz. Pod farbę kredową nie
trzeba szlifować powierzchni mebla, stosować gruntów ani podkładów. To duża różnica, prawda? Brak jakichkolwiek przygotowań, sprawia, że można przemalować mebel w ciągu kilku chwil, pijąc poranną kawę. Farba kredowa doskonale sprawdza się w stylu shabby chic oraz vintage. Przecieranie i postarzanie jest tak łatwe, że nie trzeba być profesjonalistą aby z uzyskać imponujący i niesamowicie naturalny efekt.

– naturalna
Satynowe wykończenie farba zawdzięcza kompozycji składników wymyślonej w XIV wieku i zawartości całkowicie naturalnych składników. Tak naprawdę, farba kredowa to bardzo stary pomysł, jednak dopiero teraz została odkryta na nowo aby po połączeniu z
najnowszą technologią, w krótkim czasie podbić serca użytkowników na całym świecie.
Farba, którą oferujemy w naszym sklepie jest produkowana przez angielską markę
Autentico – lidera w produkcji farb kredowych na świecie i producenta najwyższej jakości ekologicznych farb do wnętrz. Farba Vintage spełnia wymagania surowej normy unijnej EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek” co oznacza, że jest odpowiednia dla alergików i można nią malować dziecięce mebelki.

– najpiękniejszy na świecie efekt
Farbę kredową można stosować na wiele sposobów, za każdym razem będziecie
zachwyceni rezultatem swoje pracy. Nigdy nie widzieliśmy mebla malowanego inną farbą, która dałaby podobnie piękny rezultat. Jesteśmy absolutnymi wielbicielami farby kredowej Autentico Vintage i używamy jej tak często, jak tylko znajdziemy wolną chwilę. Piękna paleta kolorów, fantastycznie satynowe wykończenie oraz najpiękniejsze efekty stylizacji jakie można sobie wyobrazić. Zostań stylistą swojego wnętrza już dziś.

– malowanie farbami kredowymi
Malowanie jest bardzo łatwe i nie trzeba być specjalnie dokładnym. Farbę można używać prosto z puszki. Chociaż nie trzeba trzymać się ściśle instrukcji, warto skorzystać z warsztatów w CalisiaART. Mnóstwo dodatkowych produktów i akcesoriów do kreatywnej zabawy sprawia, że malowanie farbami kredowymi to doskonała okazja aby twórczo spędzić czas. Nic dziwnego, że wokół malowania farbami kredowymi tworzą się społeczności utalentowanych i sympatycznych ludzi: pasjonatów, blogerów, profesjonalnych rękodzielników oraz wielbicieli mebli „z duszą” z całego świata…